ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

sizin hikayenizin bir parçası olmayı çok isteriz

Gelinlik Modelleri 2022
30 Ocak 2022

Gelinlik Modelleri 2022


Gelinlik almak için arayışlara girdiğinizde karşınıza çıkan modeller kafanızı karıştırıyorsa, karşılaştığınız isimlerin hangi modeli anlattığından emin olamıyorsanız endişelenmeyin. Kendiniz için en güzel gelinlik modelini bulabilmeniz için gelinlik etek kesimleri neler, hangi vücut tipi hangi gelinlik modeli almalı gibi sorulara detaylarıyla yanıt vereceğiz. İşte karşılaşacağınız en güzel gelinlik etek kesimi modelleri…

Öncelikle gelinlik modelleri içerisinden seçim yaparken karşılaşacağınız en önemli konu bedeninizi tanıyıp tanımadığınızdır. Bacak boyunuzun gövdenize göre uzun mu olduğu yoksa kısa mı olduğu, basen ölçünüzün ne olduğunu bilirseniz eğer bedeniniz için en uygun gelinlik modelini bulmanız çok rahat olacak. İşte bedeninize göre kiralamak ya da satın almak isteyeceğiniz gelinlikler için özel çalışmalarımızın olduğu gelinlik modellerinin özellikleri…Gelinlik Modelleri 2022

A Kesim Gelinlik

A kesim gelinlik, etek kesiminin vücudun üst kısmını mükemmel bir uyum ile saran ve bel bölgesine kadar oturan sonrasında da aşağı doğru genişleyerek adeta bir A harfini andıran etek kesimidir. Diğer bir adı çan kesim gelinlik olarak da bilinen bu etek kesimi gelinlik bütün vücut tipleri ile uyumlu gelinlik modelidir.

Bütün bir gün boyunca rahat hareket etmek ve şık görünmek isteyenler için A kesim gelinlik modeli doğru tercih olacaktır

Armut tipi vücutlar için gelinlik modeli ne olmalı ya da geniş kalça için gelinlik modeli arayanlar cevabı A kesim gelinlik modelinde bulabilir.

Eğer ki A kesim gelinlik modeli kiralamak ya da satın almak isterseniz kişiye özel çalışmalarımız bulunmaktadır.Gelinlik Modelleri 2022

Prenses Gelinlik

Çizgi filmlerde gördüğümüz, bedeni sımsıkı bir şekilde bel bölgesine kadar saran ardından bel bölgesinden aşağılara dek kabarık bir şekilde inen bu model herkesin hayalindeki gelinlik modelidir. Bu gelinlik modeline prenses kesim gelinlik ya da Sindiella gelinlik adı da verilir. A kesim gelinlik modeli ile kıyaslandığında prenses kesim gelinlikler belden aşağı inerken daralmaz, başladığı şekillde kabarık ilerler.

Armut vücut tipi, kum saati vücut tipi ve dikdörtgen vücut tipi için gelinlik modeli arayanlar, prenses tipi gelinlik modeli ile ince bellerini ortaya çıkarıp, basenlerini rahatlıkla kamufle edebilecektir.

Eğer ki prenses kesim gelinlik modeli kiralamak ya da satın almak isterseniz kişiye özel çalışmalarımız bulunmaktadır.Gelinlik Modelleri 2022

Balık Kesim Gelinlik

Karşımıza en fazla çıkan popüler gelinlik modelleri arasında yerini alan balık kesim gelinlik modeli denizkızına benzer görünümü ile popüler gelinlik modelleri arasında yer alan balık kesim gelinlik modelleri tam ve yarım balık etek şeklinde de tasarlanmaktadır.

Balık kesim gelinlik modelinde en önemli nokta bacak boyunun beden botuna oranının 1/3 oranında fazla olması gerektiğidir.

Kum saati vücut tipi için gelinlik modeli arayanlar, balık kesim gelinlik modeli ile vücutlarını kusursuz bir şekilde ortaya çıkarabilecektir.

Eğer ki balık kesim gelinlik modeli kiralamak ya da satın almak isterseniz kişiye özel çalışmalarımız bulunmaktadır.Gelinlik Modelleri 2022

Helenistik Kesim Gelinlik

Helenistik dönemin sahip olduğu zarafeti düğün günü üzerinde taşımak isteyenler için Helenistik kesim gelinlik modeli harika bir seçim olacaktır. Günümüzde popüler olarak tercih edilmeye devam eden Helenistik kesim gelinlik modelleri, şifon ve tül ile tasarlanan asimetrik drapeler ile süslenmiş şekilde tasarlanabilir.

Her vücut tipi ile uyumlu olan bu Helen gelinlik modeli etnik dokuları ile düğün günü için mükemmel bir seçim olabilir.

Eğer ki Helenistik kesim gelinlik modeli kiralamak ya da satın almak isterseniz kişiye özel çalışmalarımız bulunmaktadır.
bir sonra ki yazımızda görüşmek üzere..

ÜST