ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

sizin hikayenizin bir parçası olmayı çok isteriz

Hakkımızda


Atalay Prens Düğün Salonları olarak, düğün ve balo organizasyonlarını mutlu ve konforlu bir şekilde planlamak ve gerçekleştirmek isteyen çiftler ve aileler için 1998 yılında Bursa’da hizmet vermeye başladık. Kurulduğumuz günden beri edindiğimiz tecrübelerle daha iyi hizmet anlayışı ile modern tasarlanmış tesisler inşa ederek bugün her türlü isteğe hitap edebilen farklı özelliklerdeki 25 salonu, 7 farklı şubemizde değerli halkımızın hizmetine sunmaktayız.

Tek nokta hizmetlerimiz ile düğün öncesi ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri kendi uzman kadrosuyla hazırlayıp yıllardır kesintisiz sunabilen tek firma olarak; gelinlik mağazamız, profesyonel kuaför ve güzellik salonumuz, uzman fotoğrafçılarımız eşliğinde tüm fotoğraf stüdyosu hizmetleri ve HD kalitede kamera çekimleri, detaylı araç süsleme, limuzin hizmeti, davetiye basımı, müzisyenler eşliğinde karşılama hizmetleri, dilek feneri, güvercinler, konfetiler, balonlar ve diğer görsel gösteriler, tasavvuf sanatçıları, halk oyunları ekipleri, sanatçılar ve çocuklar için animasyonlar ve daha fazlasını organizasyonunuz ile birlikte hizmetinize sunuyor, davetinize katılmak isteyip de katılamayan davetlileriniz için canlı yayın hizmetleri sağlıyoruz.

Bizim her günümüz yüzlerce kişinin en büyük ve en görkemli gününü planlamakla geçiyor. Her bir bireyin zevklerinin, eğlence anlayışının, en güzel günündeki beklentilerinin farklı olduğunu biliyoruz. Ekip olarak her organizasyonu en özel yapacak şekilde çalışıyor ve tüm müşterilerimizle dostluklar geliştirerek, isteklerini anlamak ve gerçeğe dönüştürmek için gururla çalışıyor ve en ince detaylar üzerine düşünüyoruz.

25 yıldır on binlerce düğün organizasyonu planladık ve gerçekleştirdik. Merak etmeyin, zamanlama ve lojistik nasıl olacak ve hatta hangi şarkılar dans pistini dolduracak, hepsini iyi biliyoruz.

En güzel günlerinizde siz sadece isteklerinizi belirtiyorsunuz, onları kusursuzca gerçekleştirmek için her şeyi biz düşünüyor ve biz gerçekleştiriyoruz, size ise sadece günün tadını çıkarmak kalıyor.

İster şık bir balo veya bir kır düğünü, ister bol danslı bir kına, sürpriz bir doğum günü kutlaması veya otantik bir evlilik teklifi olsun, tüm güzel günlerinizin unutulmaz olması için sizleri bekliyoruz..

Sizin hikayenizin bir parçası olmayı çok isteriz.

Düğününüzü Planlamaya Hazırsanız


Bizi Arayın 0530 967 63 67


Uzmanlarımızla Görüşün


Sorularınız mı var? Uzman ekibimiz tüm sorularınızı cevaplasın ve en özel gününüzü sizin için planlayım

ÜST