ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

sizin hikayenizin bir parçası olmayı çok isteriz

Gelinlik


Müşterilerimizin büyük çoğunluğu gelinlikleri ve aksesuarlarının hem satışı hem kiralaması için de bizi tercih ediyor ve bununla gurur duyuyoruz, peki neden?

Yıllarca gelinliklerinden memnun olmayan gelin adaylarının düğünlerinden ne kadar az keyif aldığını gördük ve bu mutsuzluğun büyüyerek tüm günü felakete dönüştürdüğüne defalarca şahit olduk. Sebebini araştırdığımızda gelinlik mağazalarının aynı gelinlikleri yüksek fiyatlarla sattıklarını, gelinliği teslim ettikten sonra bir daha müşterilerini görmediklerini, geri bildirim almadıklarını ve düğün günlerinde gelinler ile ilgilenmedikleri için o günü kusursuz yapacak detaylardan habersiz olduklarını anladık. Yıllar önce bu sorunu çözmek ve daha mutlu müşteriler edinmek için hareket ettiğimizde, alanında en uzman kişiler ile kendi bünyemizde bir gelinlik mağazasının temellerini atmaya karar verdik. 2010 yılından beri de hem en iyi gelinlikleri kişiye özel olarak üretmek, hem de en mutlu düğünleri gerçekleştirmek için müşterilerimize gelinlik alanında hizmet vermekteyiz.

Bir düğündeki en önemli detay gelinliktir. Tüm fotoğraflarınızda gelinliğiniz ön plandadır, bu yüzden gelinliklerimizde sadece en kaliteli malzemeler ve en yeni tasarımlarla sizi buluşturuyoruz. Her kadının ideal gelin modeli farklı olduğu için sayısız gelinlik modelimiz arasından vücut yapınıza ve tarzınıza en uygun gelinliği bulmanıza yardımcı oluyor ve en özel gününüzde muhteşem görünmeniz için tam sizin ölçülerinize göre özelleştiriyoruz.

Bizim işimiz sizin en güzel gününüzde sizi günün en mutlu kişisi yapmak. Sadece bir gün giyeceğiniz gelinliğin maliyetinin sizi üzmesine izin vermiyoruz. Bütçenize uygun olacak şekilde en kusursuz gelinliği sizinle buluyor ve size özel olarak tam uygun hale getiriyoruz.

Düğün gününüzde en önemli şey sizin kusursuz görünmeniz. Bizim için ise sadece gelinlik değil, gelinliği taşıyan kişinin mutluluğu da önemli. Kar amaçlı çalışan sıradan bir gelinlik mağazası olarak değil, tüm gün elbisenizin harika görünmesi için her türlü desteği veriyoruz. Amacımız gelinliği alıp gitmeniz değil, giydiğiniz günün akşamına kadar mutlu bir şekilde taşımanız ve düğününüzün son dakikasında Atalay’dan mutlu bir şekilde ayrılmanız. Çünkü biliyoruz ki düğününüzde size en çok mutluluk veren şeylerden biri de elbisenizin olağanüstü olması. Düğününüzde çok heyecanlı olacaksınız, anlıyor ve bu heyecanın strese dönüşmesine izin vermiyoruz. Sizi bir daha asla görmeyecek, sizi sadece sıradan bir müşteri olarak gören onlarca gelinlik mağazasında vaktinizi ve değerli bütçenizi harcamayın, bırakın gelinliğinizi kusursuz yapmanın sorumluluğu da bizim olsun. Gelinliğinizin size özel, tam zamanında ve hayallerinizdeki gibi olması için gelinlikte de Atalay’ı tercih edin. Daha detaylı bilgi için (530) 969 56 48 numarayı arayabilirsiniz.

Düğününüzü Planlamaya Hazırsanız


Bizi Arayın 0530 967 63 67


Uzmanlarımızla Görüşün


Sorularınız mı var? Uzman ekibimiz tüm sorularınızı cevaplasın ve en özel gününüzü sizin için planlayım

ÜST