ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

sizin hikayenizin bir parçası olmayı çok isteriz

Kusursuz Düğünler İçin


Tüm çiftler düğünlerinde uzun yıllar unutamayacakları anılar biriksin, düğün günleri en mutlu günleri olsun ister. Biz Atalay olarak size bunun sözünü veriyoruz. Bizi tercih ederek güzel bir mekanda, uzman bir ekibin desteğiyle tüm organizasyonlarınızı kusursuzca gerçekleştirebilirsiniz.

1. 10 kişilik aile yemeklerinden 1500 kişilik dev organizasyonlara kadar, her bütçeye uygun, 7 ayrı konumda 24 muhteşem mekanımız hazır bir şekilde sizleri bekliyor.

2. Her çiftin kendine uygun bir şeyler bulabileceği, boş salon kiralamadan tam kapsamlı ihtişamlı her şey dahil düğün organizasyonlarına kadar farklı içeriklerde düğünler gerçekleştiriyoruz.

3. Sürpriz maliyetlerle karşılaşmak çiftler için bugünlerde maalesef çok olağan hale geldi. Bunu hiçbir çift hak etmiyor, herkesin ne kadar kısıtlı bütçelerle düğün planlandığını biliyor ve anlıyoruz. İhtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri kendi bünyemizde sunuyoruz. Bu sayede, bizimle anlaştığınızda organizasyonunuz için hangi hizmeti aldığınızı ve ne kadar ödeyeceğinizi en baştan bilirsiniz, fiyatlarımız ve içeriklerimiz şeffaftır, son gün sürprizleriyle karşılaşmazsınız.

4. Siz hayal edin, biz gerçeğe dönüştürelim. Düğün planlama uzmanlarımız hayallerinizdeki organizasyonu planlamak için sizin her zaman yanınızda olacaklardır.

5. 25 yılda on binlerce organizasyon gerçekleştirdik ve uzman kadromuz tüm bu organizasyonlarda bizimle birlikteydi. Bu bilgi birikimimiz ve tecrübemizle, gerçekleştirdiğimiz her organizasyonun bugüne kadarki en iyisi olması için kendimizi adayarak çalışıyoruz.

6. Detayları düşünmeyin, biz en güzel gününüz için en basit ve önemsiz görünen detaylar için düşünüyoruz, bu minik detaylar en özel gününüzü kusursuz yapıyor.

7. Siz daha soruları düşünmeden biz sorularınızı yanıtlıyoruz. Haftanın her günü açığız, her türlü ihtiyacınız ve sorunuz için hazır bekliyoruz.

8. Bizim için hiçbir düğün “rutin bir organizasyon” değil. Bu, “sizin” en özel gününüz, bunu biliyoruz ve karşılığını beklediğiniz vakti, ilgiyi ve hizmeti sizin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirdiğimiz organizasyonunuz için biz size sağlıyoruz.

9. En küçük geri bildirim bile bizim için çok önemli, sizi dinliyor, anlıyor ve sorunlarınıza çözüm üretiyoruz.

10. Düğünlerin sadece mekandan ibaret olmadığını biliyoruz. Bu yüzden iş hacmimizi de kullanarak evlilik yolundaki maliyetlerinizi düşürmek için seçkin firmalarla anlaşmalar yapıyor ve başka adreslerde bulamayacağınız fırsatlar sunuyoruz.

Büyük ihtimalle daha önce bir düğün veya organizasyon planlamadınız. Buna vakit ayırırken aynı anda bırakamayacağınız bir işiniz, ilişkileriniz, sosyal yaşantınız, görevleriniz, sorumluluklarınız var. Oysa düğün planlamak tam bir konsantrasyon ister ve tüm bu hayatın yoğunluğu ve stresi içerisinde bu imkansızdır, çünkü iyi bir kadro ve iyi bir ekip çalışması gerekir. Bunu siz de yapabilirsiniz, ancak düğününüzü stres altında, sahada ve telefonda onlarca kişiyi organize etmeye çalışarak geçirmek istemezsiniz. Bizi tercih ettiğinizde en ufaktan en büyüğe tüm detayları biz sizin için düşünüyor ve hazır hale getiriyoruz ve sonunda hangi kısımlarla sizin ilgileneceğinizi yine biz size söylüyoruz.

Neden Atalay?

Bugüne kadar 40.000’e yakın organizasyonu keyifle gerçekleştirdik! Bize bu mutluluğu ve dinamikliği sağlayan şey her düğünün farklı olması ve her çiftin farklı olması. Sizin düğününüzün aşırı heyecan verici ve son derece romantik olması gerektiğini biliyoruz, sizin isteklerinizi, gelenek ve göreneklerinizi dikkatle dinliyor ve hayata geçiriyoruz.

Belki şık bir davet, belki çocuğunuz için unutulmaz bir sünnet veya göz alıcı bir düğün; bu sizin en özel hissedeceğiniz gün. Bırakın Atalay olarak her şeyi biz yapalım, siz gününüzün tadını çıkarın!

O gün sadece size ait olacak mekanınızı kiralamak için bizi (224) 272 21 22 ‘den arayın veya bize mesaj gönderin, adım adım en güzel gününüzü birlikte planlayalım.

Sizin hikayenizin bir parçası olmayı çok isteriz.

Düğününüzü Planlamaya Hazırsanız


Bizi Arayın 0530 967 63 67


Uzmanlarımızla Görüşün


Sorularınız mı var? Uzman ekibimiz tüm sorularınızı cevaplasın ve en özel gününüzü sizin için planlayım

ÜST